Jan Bendig

Autogramiáda ♥

31. října 2009 v 15:53 | _Yummy:.:BeAuTiFuUl_
Moje naprosto bezvdná kámoška♥ byla na té autogramiádě, ale já ne, ptže bydlím v Hawru a jue to prostě daleko :(( no tak mi aspoň nafotila fotečky :)) jak jsem viděla z videí na netu, byla tam opravdu megáá tlačenice...wow :)) no ale i tak to prostě muselo stát za to ♥ ale plno lidí nestihlo ani jeden podpis, tak to by mě tak trochu (no hooodně :D ) mrzelo, že tam stojím 5 hodin a stejně nic...ale prostě ty fanynky které dostaly podpis od Haňáska...no prostě mě mrzí že proč zrowna já musím bydlet tak daleko?! achjo... já bych chtěla podpisy tyhle: od Haňáska, od Lacha, Cristovaa, Staré, Bagárové a možná i od Chodúra... ale prostě hlavně od těch 5, těm já prostě dooost fandím :)) jeden z nich to určitě vyhraje...no ale dost keců :D tady jsou ty fotky♥♥ no ale :D ještě jednou bych chtěla moc moc moooc poděkovat ♥Anitce♥ ptže bez ní bych neviděla ty fotky a prostě tak celkově...je skvělá kámoška :)) mám tě rááda ♥ :))


↓ Jak vidíte, tak takové šílenství zřejmě bylo před Village cinemas...wow :D ↓


Finalisti se umí nejen usmívat, ale i ksichtit xD

29. října 2009 v 13:44 | _Yummy:.:BeAuTiFuUl_
No tak na tohle video nemám slov... prostě jak se tam potom bendig svůůdně koukáá_ aaach xD no to je prostě dokonalost!!! achjo!! já ho chci vidět, já se s ním hci znáát!!! achjo, to se ale nikdy nestane :(( ale já bych si to tak moc přála..

Dám dělovou ránu =))

27. října 2009 v 19:42 | _Yummy:.:BeAuTiFuUl_
No tak tahleta písnička prostě nemá absolutní konkurenci!!! je to tak úžasné!!! a ještě k tomu ty jeho fotky!!! on má tak přenádhernej hlas!!! aaaaaaaaach!!!! já ho táák milujůůů xD no je to prostě naprostá dokonalost, nechápu jak někdo může být tak citlivej, krásnej, roztomilej, sladkej= to všechno pouze a jen BENDIG

První finále aaaach_

27. října 2009 v 17:45 | Lady.MuciQ


Naprostá dokonalost, závislost a závist xD prostě jak jde a podává ruku těm holčinááám= ja chcííí takýý!!! :( xD ale jinak zase slušivý ohoooz Honzíčkuu :))

Haňásek není gay!! :))

26. října 2009 v 16:02 | _Yummy:.:BeAuTiFuUl_
Toohle si přečtěte :)) kdybych mohla, nejradši bych to dala přímo pod nos Tomovi, který mě pořád štve s tím, že je Bendig buzna, už z něj fakt nemůžu :D deno denně se hádáme :D a tak: TADY TO KONEČNĚ MÁŠ xD no ale taky bych to ráda ukázala Radovanovi, Kubovi, Davidovi,Radkovi atd atd :D těch jmen je dost, tak vážení, já vám celou dobu říkala, že není gay.. prostě :)) něco tak roztomilýho a krásnýho si nemůže nechat chlap,ale ... já :D :)) omg, setkání s ním, a omdlela byych :)) on je prostě šíííleně sladkýý :))

::::::
Jak je to mezi tebou a Honzou?
Ježišmarjá, já jsem si to myslel, že to bude takto vypadat. No, v té upoutávce jsem řekl, že náš nejoblíbenější zážitek byl, že jsme se u nich doma fotili a prostě každý to pochopil úplně jinak a celé se to převrátilo. Ale my jsme se nefotili tak, jak to každý pochopil. Ale tak, že jsme dělali různý kvichty, tak se tomu až doteď smějeme… Už vím, co bude o mně v zítřejších nebo v pondělních novinách, že jsem to, nebo toto. Ale já nejsem.

Abychom nechodili kolem horké kaše - jsi, nebo nejsi homosexuál?
Nejsem homosexuál. Nenávidím to slovo!

Měl jsi teda už přítelkyni?
Chodil jsem s jednou holkou a potom jsme se ale nějak rozešli. Bylo to hlavně kvůli SuperStar. Ona strašně žárlila, nebo tak něco.

Takže za to může SuperStar?
Dá se to tak říct. Já jsem s ní byl strašně málo. Měl jsem toho moc a mrzí mě to. Asi jsem jí zlomil srdce, ale tak už se to nedá vrátit.

A co momentálně? Máš někoho?
Teď jsem svobodný a jsem tu pro vás, děvčata. Miluju vás, holky, a nejsem gay!

Jaké holky se ti líbí?
Já mám strašně rád, když jde holka úplně do všeho. Je zábavná, upřímná, hodná, krásná, štíhlá… A nejvíc mě dostanou dlouhé vlnité vlasy. A nemám rád blondýnky. Teda, mám je rád, ale většinou, když jsem někde nějakou potkal, byla hrozně namyšlená. Ale Dara Rolins a Adéla Banášová jsou fakt super. Ty mi nevadí.

No a co taková Monika Bagárová? Ta přesně splňuje tvoje kritéria, ne?
To je přesně můj tip. Já jsem to ale už říkal. Nedokázal bych s ní chodit, protože je to moje nejlepší kamarádka
 
 

Reklama
Reklama