Fashion

I ♥ NY

1. listopadu 2009 v 15:29 | _Yummy:.:BeAuTiFuUl_
Totálněě jsme si zamilovala tohle tričko i love NY ale nevím kde ho sehnat...pls poraďte mi někdo, kde se kupuje :)) díky moc za každou radu :)) Vaše _Yummy:.:BeAuTiFuUl_

Lakování nehtů

23. srpna 2009 v 18:57 | Lady.MuciQ
krok 1: Nepoužívejte staré laky. Staré laky na nehty nevypadají hezky. Jsou husté a jejich aplikace je složitá. Jestliže nepomůže ani protřepání lahvičky, tak radši lak vyhoďte (i když to byl nejoblíbenější odstín) a kupte si nový. Starým lakem, který zasychá stejně nikdy své nehty dokonale nenalakujete

krok 2: Vždy začínejte podkladovým lakem.

krok 3: Štěteček vytažený z lahvičky otřete z jedné strany, aby jste nenanesla na nehet více laku, než je třeba.

10 lží o kosmetice

19. srpna 2009 v 14:40 | Lady.MuciQ
1.Peeling je pro citlivou pleť naprosté tabu
-->>> LEŽ! Samozřejmě nesmíte pokožku příliš razantně drhnout a brousit.Skvělý je například peelong z řady Biospecific Yves Rocher.Nádherně pleť vyhladí mikrodermální peeling od Mary Kay..
2.Sto tahů kartáčem zvýší lesk vašich vlasů
-->>> LEŽ ! Bohatě stačí 20, a to ještě nemusíte mít kartáč z přírodních a jemných štětin. Kartáčování pomáhá nejen u vlasů,které jaou u kořínků mastné a v délce foufale suché - tuk se rovnoměrně rozetře.
3. Čokoláda a brambůrky způsobují pupínky
-->>> TLOUŠŤKU ANO ! Sladké ani tučné pokrmy nemají na pupínky vliv. Něco jiného je, že nejsou vůbec zdravé a negativně ovlivňují celé tělo.Mlsejte raději sušené ovoce, a když čokoládu, tak jen se 70% kakaa.
 
 

Reklama